www.sbjf.cz

JIHOČESKÝ JAZZOVÝ FESTIVAL - Richard Bona Flamenco Project (USA/ESP) (28.06.2017 - 21:03)

Richard Bona Flamenco Project (USA/ESP)

Richard Bona Flamenco Project (USA/ESP)Richard Bona Flamenco Project (USA/ESP)

Richard Bona Flamenco Project (USA/ESP)

Fenomenální basista a zpěvák, původem z Kamerunu, příváží do Budějovic zbrusu nový projekt, který byl poprvé divákům představen v květnu tohoto roku ve Španělsku a v současné době má za sebou opakování, které byste spočítali na prstech jedné ruky.

R. Bona dlouhodobě patří mezi nejuznávanější ikony jazzu. Říká se o něm, že aby ovládl nějaký nástroj, stačí mu jen dívat se, jak na něj hraje někdo jiný. Už v raném věku zvládl kromě fléten i veškeré perkuse a dokonce i dvanáctistrunnou kytaru. Během své dlouhé kariéry spolupracoval s legendami jako Bobby McFerrin, Paul Simon, Herbie Hancock nebo Chick Corea.

Od roku 1995 žije Richard Bona v New Yorku. Na svém kontě má  devět veleúspěšných alb a patří k nejvytíženějším hudebníkům na světě. V České republice se představil již na několika koncertech a vždy se setkal s obrovskou odezvou publika.  Třeba jako hvězda Colours of Ostrava v roce 2007.

Richard Bona - bass & voice
Sandra Carrasco - voice
Israel Fernández - voice
Melón Jiménez - guitar
Yeray Cortés - guitar
Thomas Potiron - violin
José Montaña - percussion
Karen Rubio - dancer
José Maldonado - dancer

http://www.bonamusic.com/

info vstupenky: V Třeboni jsou koncerty zdarma. V Českých Budějovicích je symbolické vstupné 100kč, jedna vstupenka na oba dva večery.

Vstupenky je možno zakoupit v klubu Highway 61 a v síti CB system.

ukázka z připravovanoho flamencového projektu

 

 

 

 

Partneři

ČEZ
Hlavní partneři