www.sbjf.cz

JIHOČESKÝ JAZZOVÝ FESTIVAL - Stephen Keogh & Duncan Hopkins & Libor Šmoldas Trio - (IR/CAN/CZ) (20.08.2019 - 12:53)

Stephen Keogh & Duncan Hopkins & Libor Šmoldas Trio - (IR/CAN/CZ)

Stephen Keogh & Duncan Hopkins & Libor Šmoldas  Trio - (IR/CAN/CZ)

Mezinárodní spojení tří hudebníků evropského formátu, to je trio irského bubeníka Stephena Keogha, kanadského basisty Duncana Hopkinse a českého kytaristy Libora Šmoldase.

 

Účinkující:

Vstupné: 150,-kč/ studenti, důchodci 100,- kč

koncert ve znovu otevřeném klubu - bývalá Highway 61- dnes River club

Mezinárodní spojení tří hudebníků evropského formátu, to je trio irského bubeníka Stephena Keogha, kanadského basisty Duncana Hopkinse a českého kytaristy Libora Šmoldase.

 


Keogh doprovázel Brada Mehldaua, Johnnyho Griffina, Lee Konitze, Marka Turnere, Arta Farmera, Bennyho Golson a další. Provozuje taky Global Music Foundation, neziskovou organizaci zajišťující workshopy a festivaly.


Britsko-kanadský kontrabasista a skladatel Duncan Hopkins spolupracoval s mnoha hvězdami dnešního jazzu. Patří mezi ně Diana Krall, Houston Person, Scott Hamilton, Mark Murphy, Kenny Wheeler, Sam Rivers, Bobby Watson nebo například aranžéři Robert Farnone a Ralph Carmichael. Byl také členem legendárních Rob McConnell and Boss Brass.

 

Libor Šmoldas je náš přední jazzový kytarista. Jeho koncertní aktivity zahrnují čtyři kontinenty a světové metropole New York, Washington, Sydney, Peking, Istambul, Vídeň, Berlín, Denver, Miláno, Philadelphii, Brisbane či Londýn. Znáte ho z Organic Quartetu, z jeho vlastních projektů či spoluprací se světovými muzikanty jakými jsou George Mraz, Jeff Ballard, Sam Yahel, Bobby Watson, Adam Nussbaum, Brian Charette či Jay Anderson.

www.clubriver.cz

https://www.facebook.com/riverclubcb/?fref=ts

 
 
‹ Zpět na koncerty
 

Partneři

ČEZ
Hlavní partneři