www.sbjf.cz

JIHOČESKÝ JAZZOVÝ FESTIVAL - Chantal Poullain a Štěpán Markovič Trio - nádradní termín z prosince 2012 (04.08.2020 - 00:57)

Chantal Poullain a Štěpán Markovič Trio - nádradní termín z prosince 2012

14.02.2013 (20:00), Jazz and blues club Highway 61, dům Slavie, České Budějovice, České Budějovice
Chantal Poullain a Štěpán Markovič Trio - nádradní termín z prosince 2012

Koncertní projekt obsahuje slavné francouzské šansony speciálně upravené pro doprovodné jazzové trio, které je složeno z předních českých jazzových umělců.

 

Účinkující:

Vstupné: 250,-Kč , přeprodej na baru klubu HW61 i v síti CBSYSTEM.CZ

 

Chantal Poullain zpívá slavné i nové šansony naprosto nezaměnitelným způsobem a svou prezentací se může směle postavit vedle významných francouzských šansoniérů, jako byli Serge Gainsbourg, Juliette Gréco či Charles Trenet. Součástí koncertního programu je také očekávaný duet se Štěpánem Markovičem - Co s námi bude dál.

Chantal Poullain je oblíbená česko-francouzská filmová a divadelní herečka. Vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských televizních filmech. Je zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal. V roce 2007 vydala album „Chansons", které je základem šansonového koncertního vystoupení.

Štěpán Markovič patří k nejvýraznějším postavám české hudební scény. Spolupracoval s neuvěřitelnou řadou tuzemských i zahraničních hvězd. Nelze nezmínit jeho spolupráci s Ray Charlesem či Lizou Minnelli; či koncerty s Billem Clintonem (1994, 2012). Markovičovo trio doplňuje pianista Ondřej Kabrna a kontrabasista Vít Švec.

 

www.chantalpoullain.cz

 

 
‹ Zpět na koncerty
 

Partneři

ČEZ
Hlavní partneři