www.sbjf.cz

JIHOČESKÝ JAZZOVÝ FESTIVAL - Funky smršť v budějovické Slávii (23.04.2018 - 19:00)

Funky smršť v budějovické Slávii

zpět na výpis novinek

Funky smršť v budějovické Slávii
25.03.2017 | Jazzové novinky
 

Víte komu se říká Svatá Trojice českého funky? Přece Monkey Business, J.A.R. a Top Dream Company. A právě ta třetí vystoupí v sobotu 25.3. v budějovické Slavii, v River Music Clubu.

 

Pražská funková stálice Top Dream Company přijíždí do Českých Budějovic v nové síle. Jak jinak si užít březen, než ve stylu funky. Večerem zazní pecky z desky Double Gig a také Keep on Movin'.

 

O Top Dream Comany  se mluví stále výrazně méně, než o těch dalších dvou zmiňovaných, přestože  lze v hudebních odborných kruzích často slyšet, že právě TDC jsou na současné špičce funkové muziky v Čechách. Nebudeme soudit a necháme rozhodování na vásJ.  My už ale máme jasno, jelikož kapela vystoupila v létě na  Piaristickém náměstí v programu Jihočeského jazzového festivalu 2016.

 

Kapela funguje od roku 2004 pod taktovkou Petra "Harmyho" Harmáčka, který dal dohromady desetičlennou partu složenou z hudebních profesionálů. Vystřídala se zde jména jako Vojta Dyk, Ondra Ruml, Marta Balážová, Martin Růža a mnozí další. Desetičlenná kapela z Prahy si libuje ve Slávii  večer plný ve funku, soulu, diska a nebojí se ani reggae či latiny.

 

Nekuřácký večer.

 

Vstupenky v ceně 150kč v předprodeji v síti www.cbsystem.cz, na místě za 180kč.

Více info na www.clubriver.cz

 

 

 

 

 

 

Partneři

ČEZ
Hlavní partneři