www.sbjf.cz

JIHOČESKÝ JAZZOVÝ FESTIVAL - Jazznews (04.08.2020 - 01:05)

Jazznews

Vertigo - 15 let
19.12.2017 | Jazzové novinky

Vertigo - 15 let

Vertigo, jedna z nejoriginálnějších česko-slovenských skupin slaví 15 let na podiích. Ve spolupráci s Českým Rozhlasem České Budějovice proběhne další jazzový koncert podzimní sezóny ve studiovém sále Rozhlasu U Tří lvů 1. Večer bude natáčen pro rozhlasovou stanici Vltava. Vstup na koncert je dobrovolný.

 
Ondřej Štveráček Quartet feat. Gene Jackson (CZ/SK/USA)
19.10.2017 | Jazzové novinky

Ondřej Štveráček Quartet feat. Gene Jackson (CZ/SK/USA)

Ve spolupráci s Českým Rozhlasem České Budějovice proběhne první jazzový koncert podzimní sezóny ve studiovém sále Rozhlasu U Tří lvů 1. Večer bude natáčen pro rozhlasovou stanici Vltava. Vstup na koncert je dobrovolný.

 
Nicholas Payton,  trumpetista a držitel Grammy na Piaristickém náměstí.
12.08.2017 | Jazzové novinky

Nicholas Payton, trumpetista a držitel Grammy na Piaristickém náměstí.

Jeden z předních amerických trumpetistů a držitel ceny Grammy vystoupí na Piaristickém náměstí v Budějovicích 12. srpna ve složení Nicholas Payton - trubka, Hammond B3, Fender Rhodes / Nat Reeves - kontrabas / Joe Dyson - bicí

 
Jazzový open air  10. – 12. srpna 2017
11.08.2017 | Jazzové novinky

Jazzový open air 10. – 12. srpna 2017

Další ročník letního open air festivalu, který přináší na nejkrásnější místo Českých Budějovic široké spektrum jazzové hudby. Udělejte si čas a přijďte se podívat na Piaristické náměstí. Čeká vás warm up party, živelný páteční večer s latinou i skvělou show věnovanou jedné z nejznámějších černošských zpěvaček Nině Simon. V sobotu pak rozehraje náměstí unikátní projekt jazzového cimbálu ze Slovenska a americký trumpetista a držitel ceny Grammy Nicholas Payton. A vše již tradičně odstartují Budějovické nebo Jihočeské kapely. A když budete mít chuť na jazzovou night session, zajděte si na tradiční afterparty do River Music Club v DK Slavie.

 
Mike DiRubbo Trio (USA/CZ)
25.05.2017 | Jazzové novinky

Mike DiRubbo Trio (USA/CZ)

“New York je plný talentů, ale nejlepší může být vždy jen jeden." (Brent Black, CriticalJazz.com) Mike DiRubbo (USA) – saxofony, Jan Fečo (CZ) – kontrabas, Tomáš Hobzek (CZ) – bicí

 
Přejít na stránku:
««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»»

Partneři

ČEZ
Hlavní partneři