www.sbjf.cz

JIHOČESKÝ JAZZOVÝ FESTIVAL - Úvodní stránka (05.03.2015 - 12:51)

NOVINKY Z FESTIVALU >výpis všech novinek
 

Levíček - Weiss Quartet (CZ/USA)
04.03.2015 | Jazzové novinky

Levíček - Weiss Quartet (CZ/USA)

Americký trumpetista kráčící ve stopách Milese Davise… Jiří Levíček (CZ) – ak. nebo el. piano, Evan Weiss (USA) – trubka, Rasťo Uhrík (SK) – kontrabas, Tomáš Hobzek (CZ) – bicí

 
Soukup, Dorůžka & Šoltis Standard Trio
28.01.2015 | Jazzové novinky

Soukup, Dorůžka & Šoltis Standard Trio

Standard Trio je složené z předních českých jazzových instrumentalistů. Luboš Soukup je známý z kapel Points, Inner Spaces a svého mezinárodního kvarteta. David Dorůžka se proslavil se svým triem a vystupuje např. s Agou Zaryan. Daniel Šoltis je členem kapely Vertigo, MaBaSo a mnoha dalších.

 
Rudy Horvat Group
08.01.2015 | Jazzové novinky

Rudy Horvat Group

Jazz, rock, fusion z Ostravy Rudy Horvat je ostravský kytarista a skladatel, který spolupracoval s Marií Rottrovou a je znám jako spoluhráč Michala Žáčka, Borise Urbánka, Vlasty Redla či Markéty Konvičkové a je členem Ostravského rozhlasového orchestru. Před Vánoci kapela vydala v ARTA Records album, na kterém se podíleli např. Radek Pastrňák, Marcel Buntaj, Roman Vícha, Rudolf Březina a mnoho dalších (g,sax, EWI,b,dr).

 
Blues černé jako noc
13.12.2014 | Jazzové novinky

Blues černé jako noc

Jan Spálený s triem. Nepřehlédnutelná postava české bluesové scény. Hudba i texty, které se zarývají až do morku kostí předprodej v klubu Highway 61 150kč, na místě 190,-kč.

 
Funky jazz až na kost  14.11. v klubu Highway
14.11.2014 | Jazzové novinky

Funky jazz až na kost 14.11. v klubu Highway

Štěpán Markovič a Gipsy Groove Bývalá rytmika Gulo Čar. Skvěle šlapající funky jazz. Pro návštěvníky letního jazzfestu, je to ta stejná a skvělá parta jako na Piarisťáku.