www.sbjf.cz

JIHOČESKÝ JAZZOVÝ FESTIVAL - Úvodní stránka (30.03.2015 - 09:03)

NOVINKY Z FESTIVALU >výpis všech novinek
 

IAN RITCHIE’S SOHO PROJECT - GB/CZ
27.03.2015 | Jazzové novinky

IAN RITCHIE’S SOHO PROJECT - GB/CZ

Saxofonista Rogera Waterse, The Beach boys 27.3. v Highway 61 Po loňském vystoupení na letním open air scéně Jihočeského jazzfestu v Třeboni se britský saxofonista, skladatel a uznávaný producent IAN RITCHIE vrací dnes, v pátek 27.3. do Českých Budějovice do klubu Highway 61.

 
Fanfán Tulipán  v klubu Highway 61
18.03.2015 | Jazzové novinky

Fanfán Tulipán v klubu Highway 61

Hravá kapela s renomé velkých mezinárodních festivalů. Směs dynamického jazzu s prvky slovanské tradice i jevištní show.

 
Levíček - Weiss Quartet (CZ/USA)
04.03.2015 | Jazzové novinky

Levíček - Weiss Quartet (CZ/USA)

Americký trumpetista kráčící ve stopách Milese Davise… Jiří Levíček (CZ) – ak. nebo el. piano, Evan Weiss (USA) – trubka, Rasťo Uhrík (SK) – kontrabas, Tomáš Hobzek (CZ) – bicí

 
Soukup, Dorůžka & Šoltis Standard Trio
28.01.2015 | Jazzové novinky

Soukup, Dorůžka & Šoltis Standard Trio

Standard Trio je složené z předních českých jazzových instrumentalistů. Luboš Soukup je známý z kapel Points, Inner Spaces a svého mezinárodního kvarteta. David Dorůžka se proslavil se svým triem a vystupuje např. s Agou Zaryan. Daniel Šoltis je členem kapely Vertigo, MaBaSo a mnoha dalších.

 
Rudy Horvat Group
08.01.2015 | Jazzové novinky

Rudy Horvat Group

Jazz, rock, fusion z Ostravy Rudy Horvat je ostravský kytarista a skladatel, který spolupracoval s Marií Rottrovou a je znám jako spoluhráč Michala Žáčka, Borise Urbánka, Vlasty Redla či Markéty Konvičkové a je členem Ostravského rozhlasového orchestru. Před Vánoci kapela vydala v ARTA Records album, na kterém se podíleli např. Radek Pastrňák, Marcel Buntaj, Roman Vícha, Rudolf Březina a mnoho dalších (g,sax, EWI,b,dr).